Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Передплачені пакети

Тариф «U'try»
Голосові послуги Бонус за поповнення рахунку, щомісячно* 1 000 хв
Дзвінки в мережі: мобільні та фіксовані, на голосову та відео пошту, грн/хв 0,30
Відеодзвінки, грн/хв 0,30
Дзвінки на номери інших мобільних операторів України, грн/хв 0,85
SMS, MMS SMS у межах України, грн/шт 0,30
SMS за межі України, грн/шт 0,65
MMS у межах України, грн/шт 0,50
MMS за межі України, грн/шт 4,95
Мобільний Інтернет Разовий обсяг трафіку при активації нового номеру** 550 Мбайт
Мобільний Інтернет в мережі Укртелекому (в т.ч. WAP), грн/Мб 0,10 
Мобільний Інтернет у національному роумінгу, грн/Мб 0,40

Тарифи вказано  у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.

Одиниця тарифікації дзвінків - 1 секунда

Одиниця тарифікації послуги доступу до Інтернет – 10 кб

Трафiк передачi/приймання MMS  тарифiкується у вiдповiдностi до тарифного плану абонента.

В продажу є стартові пакети вартістю 50 грн та 25 грн.

При активації стартового пакета вартістю 50 грн нараховується 40 грн., в тому числі 30 грн., що діють протягом 30 днів з дня активації та можуть використовуватися на голосові та відеодзвінки, на номери мереж абонентів фіксованого телефонного та рухомого (мобільного) зв’язку по Україні, передавання SMS, MMS по Україні, доступу до Інтернет у мережі рухомого (мобільного) зв’язку Укртелекому та мережі національного роумінг-партнера відповідно до тарифів тарифного плану. Невикористані кошти по закінченню 30 днів перенесенню або поверненню споживачу не підлягають.

При активації стартового пакета U’try вартістю 25 грн нараховується 10 грн. Кошти з рахунку можуть використовуватися на голосові та відео дзвінки, на номери мереж абонентів фіксованого телефонного та рухомого (мобільного) зв’язку по Україні, передавання SMS, MMS по Україні, доступу до Інтернет у мережі рухомого (мобільного) зв’язку Укртелекому та мережі національного роумінг-партнера та інші види послуг мобільного зв’язку відповідно до тарифів тарифного плану.

* Додаткові умови Тарифного плану:

1.1. У разі поповнення абонентського рахунку Абонентом на суму 30,00 (тридцять) грн.  і більше шляхом поповнення через електронні платіжні системи та банкомати, паперовим чи електронним ваучером, Абонентові надається 1000 нетарифікованих хвилин для здійснення вихідних відео та голосових дзвінків (в т.ч. переадресування викликів) на номери абонентів мобільної та фіксованої мережі Укртелекому (крім номерів, включених у послугу «Сім`я») (далі - Бонусні хвилини). Бонусні хвилини нараховуються одразу після того, як сума поповнень протягом календарного місяця (з першого по останнє число місяця) досягне 30 та більше гривень. Враховуються поповнення будь-яким методом та номіналом, крім коштів переведених за послугою U`transfer-Переказ коштів;

1.2. Термін використання Бонусних хвилин - 30  днів з дня їх нарахування. Невикористані протягом  30 днів Бонусні хвилини анулюються;  

1.3. Бонусні хвилини використовуються для користування послугами в мережі Укртелекому. І не використовуються, коли  абонент перебуває  в національному та міжнародному роумінгу.

1.4. Якщо після останнього нарахування Бонусних хвилин не пройшло 30 (тридцяти) днів, однак настав  наступний календарний місяць та Абонент поповнив власний абонентський рахунок на суму 30,00 (тридцять) грн.. і більше, невикористаний залишок Бонусних хвилин анулюється, а Абонентові нараховуються нові Бонусні хвилини у повному обсязі із терміном використання, зазначеним у п. 1.2.

1.5. Якщо Абонент, який обслуговується на умовах Тарифного плану «U`try» змінює Тарифний план на будь-який інший, відмінний від даного Тарифного плану, нарахування Бонусних хвилин припиняється, а невикористанні Бонусні хвилини анулюються.

** 550 Мбайт трафіку використовуються в мережі Укртелекому. Термін використання трафіку – 30 днів з дня зарахування. Невикористаний трафік після закінчення 30 днів з дня зарахування анулюється.

Отримувати iнформацiю про баланс рахунку

Кожний абонент має можливiсть контролювати свої витрати, отримуючи iнформацiю про стан свого рахунку через USSD-запит або за допомогою голосового автовiдповiдача IVR за номером 2100. Перевірити залишок включених до пакета хвилин можна через USSD-запит .


Чернiвецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Чернівці, 58001, вул. Університетська, 3

Зворотний зв'язок