Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Послуга «Дистанційний комп’ютерний майстер»

Баннера_ДКМ_Укртелеком_AdShotCreative_20171213.jpg

Терміново потрібна допомога Вашому комп’ютеру, а Ви не знаєте до кого звернутись?

Важко самостійно встановити програми? Не відтворюється звук або відео? 

У нас є рішення – це послуга «Дистанційний комп’ютерний майстер»*. Технічний спеціаліст Укртелеком, який допоможе онлайн – це те, що Вам потрібно! 

Тепер не треба нести Ваш ПК в сервісний центр, викликати фахівця або турбувати сусіда-айтішника. Скористайтеся послугою «Дистанційний майстер» від Укртелеком і наш фахівець віддалено допоможе вирішити Ваші технічні проблеми з комп’ютером.

Як це працює?

Просто залишайте заявку на сайті або телефонуйте за номером 0 800 50 6009 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).

Перелік робіт послуги: 

  • встановлення ліцензійного загальнодоступного програмного забезпечення (месенджери, браузери; Office, Torrent, Відео кодеки, PDF Reader, Архиватор, Players, Антивірус
  • базові дії в роботі з комп’ютером (копіювання інформації на флешку, редагування панелі інструментів, зміна мовної панелі, тощо)
  • встановлення драйверів на периферійне устаткування
  • реєстрація в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram), поштових системах

Ознайомитись з договором про надання послуги

Замовити.png

*Послуга «Дистанційний комп’ютерний майстер» - це надання допомоги абонентам ПАТ «Укртелеком» (фізичним особам) у м. Черкаси, Суми та населених пунктах Чернівецької області, користувачам комп'ютера або ноутбука із ліцензійною операційною системою Windows та активною і працюючою послугою доступу до мережі Інтернет за технологіями (xDSL або FTTx) або послугою безпроводового Інтернету «Інтернет-країна», зі встановлення ліцензійного загальнодоступного програмного забезпечення, отримання консультацію щодо базових дій в роботі з комп’ютером, встановлення драйверів на периферійне устаткування, реєстрування в соціальних мережах та поштових системах. Послуга надається оператором телекомунікацій ПАТ «Укртелеком» у період з 15.03.2018 поп 15.04.2018 (включно). Вартість послуги «Дистанційний комп’ютерний майстер» включено до вартості тарифів (тарифних планів) для абонентів (фізичних осіб) ПАТ «Укртелеком» послуг доступу до мережі Інтернет за технологіями xDSL , FTTx, послуги безпроводового Інтернету «Інтернет-країна» у м. Черкаси, Суми та населених пунктах Чернівецької області, та окремо не тарифікується.


Чернiвецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Чернівці, 58001, вул. Університетська, 3

Зворотний зв'язок