Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Правила користування

Для користування послугою безпроводового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi (Wi-Fi для всіх) в будь- якому з хот-спотів  Укртелекому будь ласка:

  • Перебуваючи в зоні покриття мережі «UKRTELECOM»  переконайтесь, що Wi-Fi адаптер вашого комп’ютера встановлено та активовано. Перевірте також, що Wi-Fi адаптер сконфігуровано в режимі “автоматичного отримання IP-адреси”. Операційна система Microsoft WindowsXP автоматично визначить наявність Wi-Fi мережі, в операційних системах інших версій пошук Wi-Fi мережі доведеться провести в ручному режимі.
  • Оберіть мережу «UKRTELECOM», для чого:
    • Запустіть будь-який інтернет-броузер (який встановлено у Вашому комп’ютері) та введіть бажану адресу сторінки (URL). Ваш запит буде автоматично скеровано на сторінку активації.
    • Введіть у визначені поля персональні дані авторизації (логін та пароль). В разі успішної авторизації доступ до мережі Інтернет буде відкрито. Одночасно активується спливаюче вікно статусу послуги. На Вашому браузері не повинна бути активована функція «Заборона спливаючих вікон».

УВАГА! Завершувати сесію необхідно командою: LOG OUT!!!, яка знаходиться в лівому нижньому куті спливаючого вікна статусу послуги.

Інформаційно-консультаційна підтримка здійснюється експертами ПАТ «Укртелеком» цілодобово за номером телефону контакт центру 0-800-506-800 та через зворотний зв’язок. При виникненні запитань при замовленні та/або користуванні продуктовою пропозицією, Ви можете звернутись за допомогою до наших експертів.


Чернiвецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Чернівці, 58001, вул. Університетська, 3

Зворотний зв'язок