Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Wi-Fi для всіх передплачений

Продуктова пропозиція «Wi-Fi для всіх передплачений» забезпечує можливість користування послугою безпроводового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в публічних хот-спотах Укртелекому:

  • Фізичним особам, які отримали параметри авторизації (логін та пароль) шляхом придбання картки «Всесвіт+ 12/24/48».

Що необхідно для користування послугою:

  • Придбати скретч-картку «ВСЕсвіт плюс»  у місцях, де розгорнуті Wi-Fi-зони від ПАТ «Укртелеком» або у Центрах продажу та обслуговування ПАТ «Укртелеком»;
  • Мати кінцеве обладнання - ноутбук, нетбук, кишеньковий комп’ютер або комунікатор , обладнане адаптером стандарту ІЕЕЕ 802.11 b/g будь-якого виробника. Більшість моделей надходять у продаж вже укомплектовані адаптерами та антенами Wi-Fi. Підтримка Wi-Fi у комп’ютері може забезпечуватись як зовнішнім Wi-Fi-адаптером (PCMCIA, USB) переважно для ноутбуків, так і Compact Flash картки переважно для КПК, а також вбудованим Wi-Fi-адаптером.

Активувати «Wi-Fi для всіх передплачений»

Інформаційно-консультаційна підтримка здійснюється експертами ПАТ «Укртелеком» цілодобово за номером телефону контакт центру 0-800-506-800 та через зворотний зв’язок.  При виникненні запитань при замовленні та/або користуванні продуктовою пропозицією, Ви можете звернутись за допомогою до наших експертів.


Чернiвецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Чернівці, 58001, вул. Університетська, 3

Зворотний зв'язок