Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Вимоги до кінцевого обладнання користувача

Вимоги до обладнання користувача та необхідні настройки

Обладнання користувача (ноутбук, нетбук, кишеньковий комп’ютер, комунікатор тощо…) має бути обладнане адаптером стандарту ІЕЕЕ 802.11 b/g будь-якого виробника. Адаптер може бути вбудований у кінцеве обладнання, або зовнішній, який в цьому випадку небхідно встановити у вигляді додаткового модуля: інтерфейс PC Card, USB або mini-PCI переважно для ноутбуків та Compact Flesh картки переважно для КПК.

Якщо адаптер коректно встановлено та включено, у правому нижньому куті екрану активується іконка статусу зв’язку та рівня сигналу та/або вмикається індикатор на корпусі пристрою. Якщо іконка перекреслена червоним, безпроводовий пристрій недоступний. Низький рівень сигналу виникає у разі недопустимої відстані до точки доступу або наявності радіозавад. В цьому випадку для встановлення з’єднання слід обрати місце в зоні радіодоступу обраного хот-споту з більшим рівнем сигналу.

Для того, щоб встановити зв’язок між кінцевим обладнанням та точкою доступу необхідно забезпечити коректну настройку операційної системи обладнання користувача.

Настроювання Windows XP

Обладнання користувача з операційною системою Windows XP повинно автоматично знаходити доступні в даному місці точки безпроводового доступу

 • Натиснути на іконку «Беспроводное сетевое подключение», та виберіть із переліку доступних мереж «UKRTELECOM».
 • активізувати функцію «Разрешить подключение к выбранным беспроводным сетям, даже если не обеспечивается достаточная безопасность».
 • перевірити стан безпроводового з’єднання та його властивості. Повинні бути встановлені наступні параметри потоколу TCP/IP: «Получить IP-адрес: автоматически», «Получить адрес DNS-сервера: автоматически».

Настроювання Windows 98, Windows Millenium, Windows 2000 Pro

В цих операційних системах не підтримується автоматичне настроювання безпроводового з’єднання, тому необхідно встановити наступні параметри:

 • Користуючись програмою настроювання Wi-Fi-адаптеру обладнання користувача, в полі «ESSID» вписати ім’я мережі «UKRTELECOM», або вибрати в меню «Site Survey» програми настроювання адаптеру «UKRTELECOM».
 • перевірити стан безпровідного з’єднання та його властивості. Повинні бути встановлені наступні параметри потоколу TCP/IP: «Получить IP-адрес: автоматически», «Получить адрес DNS-сервера: автоматически».
 • перезавантажити систему.

Якщо після настроювання вихід на сторінку авторизації не забезпечується, слід перевірити настроювання Інтернет-броузера. Для Internet Explorer:

 • у меню «Сервис», «Свойства Обозревателя», «Подключение», перевірити, чи не використовуються для підключення до Інтернет додаткові з’єднання.
 • у меню «Настройки LAN» обрати «Использование сценариев автоматической настройки и прокси-сервера».

Настроювання «Mac OS 10.5 (Leopard)»

 • Перейти на сторінку меню «NETWORK» (Головне меню / System Preferences / Network).
 • Активізувати Wi-Fi-адаптер – «Turn AirPort On».
 • У вікні Network Name обрати мережу «UKRTELECOM».
 • Перейти у меню «Advanced», обрати мережу «UKRTELECOM» та встановити в підменю TCP/IP опцію Using DHCP.


Чернiвецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Чернівці, 58001, вул. Університетська, 3

Зворотний зв'язок