Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Порядок встановлення телефону

Порядок встановлення телефону визначається «Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг», які затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 №295.

Для встановлення телефону споживачу необхідно звернутися до структурного підрозділу ПАТ «Укртелеком» за місцем проживання і подати відповідну заяву. Заява на встановлення квартирного телефону приймається від власника (співвласника) або від особи, яка зареєстрована за цією адресою за наявності:

  • документа, що підтверджує право власності на житлове приміщення;
  • документа про реєстрацію місця проживання в Україні;
  • документа, що підтверджує наявність пільг (у разі потреби);
  • ідентифікаційного коду фізичної особи — платника податків;
  • документа про законність перебування в Україні (у разі потреби).

На пiдставi зазначених документiв його заява буде врахована на облiку i при наявностi технiчної можливостi задоволена. З появою технiчної можливостi заяви задовольняються згiдно з чергою. Заяви на встановлення квартирного телефону від громадян пільгових категорій беруться на облік і задовольняються на пільговій основі тільки за місцем проживання (місце проживання — житловий будинок, квартира, приміщення, де строком понад 6 місяців на рік проживає фізична особа, до паспортного документа якої про це внесено відповідні відомості). Черговість на встановлення телефону визначається датою подання заяви. Черговість на встановлення квартирного телефону громадянам, які мають пільги в межах відповідних груп (позачергове, першочергове, переважне право), визначається датою подання документів, якими ці пільги підтверджуються.

Якщо заявник має не першу чергу на встановлення телефону, а технічні можливості для задоволення його заяви згідно з чергою — відсутні, отримати право на позачергове укладання договору про надання телекомунікаційних послуг з товариством у разі появи технічної можливості він може за умови інвестування будівництва мережі телекомунікацій, до якої підключається кінцеве обладнання споживача, що передбачено ст. 64 Закону України «Про телекомунікації», шляхом придбання опціону ПАТ «Укртелеком».

Тарифи на одночасне встановлення телефону та підключення до Інтернет

Тарифи на встановлення, перевстановлення телефону та переоформлення договору на користування телефоном для абонентів (фізичних осіб) місцевої телефонної мережі міст, сіл та селищ міського типу
з 16.09.2014

Види послуг Розмір оплати
грн. з ПДВ (одноразово)
Доступ до телекомунікаційних мереж загального користування (встановлення телефону)
     · основного телефонного апарата, підключеного до окремої лiнiї 84,00
     · основного телефонного апарата, підключеного за спареною схемою 84,00
Перевстановлення основного або паралельного телефонного апарата
     · в одному будинку 72,00
     · в інший будинок 84,00

Примітки:

  1. Оплата здiйснюється згідно з Граничними тарифами на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.


Тарифи 

на додаткові послуги місцевого зв’язку для абонентів (фізичних осіб) мережі фіксованого телефонного зв’язку ПАТ «Укртелеком» 

Вводяться в дію з 15.11.2015 

Мінімальний строк дії – до 30.11.2015

Номер статті Позиція Види послуг Розмір плати, грн., з ПДВ
1 Переоформлення договору на користування телефоном
1 Переоформлення договору на користування телефоном за письмовою згодою сторін, незалежно від причини переоформлення, за кожний телефон, незалежно від способу підключення (одноразово) 5
2 На члена сім’ї або на співвласника чи власника квартири в разі настання смерті абонента, за кожний телефон, незалежно від способу підключення (одноразово) 5
2 3 Заміна номера телефону за заявою абонента (одноразово) 1 40
3 4 Заміна категорії автоматичного визначення номера абонентських пристроїв АТС (категорія АВН) за заявою абонента (одноразово) 2 15
4 5 Тимчасове припинення надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку (користування телефоном), незалежно від способу його підключення, за заявою споживача, за місяць, за один телефон 3 11
5 6 Включення телефону після тимчасового припинення надання послуг фіксованого телефонного зв’язку (користування телефоном), незалежно від способу його підключення, за заявою споживача, за один телефон (одноразово) 1 12

1 Послуга надається за письмовою заявою абонента або за усним його зверненням до Довідково-інформаційного контакт-центру (головного) за номером 0 800 506 800.

2 Зміна на категорію АВН № 1, 8 або 10 не тарифікується.

3 Тимчасове припинення надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку (користування телефоном) за заявою абонента здійснюється відповідно до договору на строк, зазначений у заяві, але не більше як один рік. Строк може змінюватися за окремою заявою абонента. Повторно замовити послугу понад один календарний рік можна тільки після включення телефону (позиція 5 стаття 4).

При тимчасовому припиненні надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку (користування телефоном) за заявою абонента абонентська лінія зв’язку, яка з’єднує кінцеве обладнання споживача (телефонний апарат) з комутаційною системою, тимчасово відключається. При цьому послуга «Інтернет від Укртелеком» не надається.

Плата не справляється за паралельні телефонні апарати, які встановлені в одного абонента в одній кімнаті, квартирі або в одному будинку.


Чернiвецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Чернівці, 58001, вул. Університетська, 3

Зворотний зв'язок